Mała zmiana robi dużą różnicę, czyli o dodatkach we wnętrzu


dodatki we wnętrzachPrzygotowując nieruchomość do sprzedaży warto pamiętać, nie tylko o jej gruntownym wysprzątaniu, czy odświeżeniu ścian nową farbą. Często największą zmianę we wnętrzu, którą docenią oglądający mieszkanie, tworzą dobrze dobrane dodatki i zmiany wykorzystania sprzętów znajdujących się we wnętrzu. Nowe zasłony, inne ustawienie mebli, nowoczesne dodatki, świeże kwiaty lub rośliny doniczkowe wymagają niewielkich nakładów, a mogą znacząco odmienić przestrzeń.

Nieruchomość dobrze przygotowane do wystawienia oferty sprzedaży to taka, która wywoła świetne pierwsze wrażenie na kupujących. A pamiętajmy, że jakkolwiek kupujący się przed tym brani, nigdy nie jest do końca racjonalny w swoich ocenach. W wyborze mieszkania ogromną rolę odgrywają emocje, to jak potencjalny nabywca „czuje” się w naszym wnętrzu, czy potrafi wyobrazić sobie jak spędza w nim najbliższe lata swojego życia. Dlatego wszelkie elementy ocieplające wnętrze, jak rośliny, przyjemne w odbiorze tkaniny czy sprawiające wrażenie wygodnych meble sprawiają, że łatwiej wywołać te pozytywne emocje w kupującym. Jeśli dodamy do tego odpowiednie ustawienie mebli pokazujące funkcjonalność pomieszczeń, dobierzemy odpowiednie oświetlenie i właściwe kolory ścian … znacząco przybliżamy się do sukcesu sprzedaży nieruchomości.

Warto pamiętać, że tego typu zabiegi przeprowadzone przez profesjonalnego home stagera mogą wyraźnie zwiększyć wartość nieruchomości, a z pewnością przyspieszą transakcję sprzedaży po cenie, która jest satysfakcjonująca dla obecnego właściciela.

Zobacz na czym polega współpraca z home stagerem i przekonaj się, że możesz szybko i przy niedużej inwestycji zwiększyć wartość sprzedawanej nieruchomości.

 

Artykuł wydał Ci się interesujący?  Podziel się nim ze znajomymi …

facebooklinkedinmail

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *