Metamorfoza łazienki – tanio, szybko i z zaskakującym efektem


Remont łazienki odkładamy zwykle na wiecznie trwające „potem” obawiając się wysokich kosztów generalnego remontu, ogromnego bałaganu i długo trwających prac. I niestety zwykle remont łazienki w pełnym zakresie ze skuwaniem płytek i całkowitym wyczyszczeniem łazienki, tak właśnie się kończy. Są jednak inne sposoby, dzięki którym niedużym kosztem i nakładami pracy możemy odnowić starą łazienkę.

Oczywiście efekt nie będzie dokładnie taki sam, jak przy zupełnie nowej, świeżutkiej łazience, ale gdy płytki są w dobrym stanie, a problemem jest głównie nieestetyczny lub pamiętający bardzo dawne czasy wygląd łazienki – home staging może przyjść z pomocą.

Zobaczcie efekt metamorfozy łazienki, na który wydałam trochę ponad 500 zł. Właściciele nie mogli pozwolić sobie na skuwanie płytek, czy zakup nowych sprzętów do łazienki. Projekt skupiał się więc na uzyskaniu jak najlepszego efekty dzięki odmalowaniu i stylizacji łazienki. Prac remontowych podjął się właściciel mieszkania (sprowadzały się głównie do malowania), a mi pozostała stylizacja i wykończenie wnętrza. Po trzech dniach intensywnej pracy łazienka była gotowa.

Moim zdaniem efekt wielokrotnie przewyższa zainwestowane 500zł … było warto!

1_PRZED 2_PRZED 5_PRZED

1_PO 2_PO 4_PO 3_PO 5_PO

facebooklinkedinmail

Pozostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *