ODMIEŃ DOM Z NAMI


home staging koloryOdmień dom przed sprzedażą i w efekcie:
– podnieś wartość nieruchomości i uzyskaj dobrą cenę sprzedaży
– przyspiesz transakcję sprzedaży lub wynajmu
– oszczędź swój czas i energię … ja zajmę się przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży, Ty nie musisz poświęcać na to czasu i energii.

 

Proponuję następujące usługi:

 

KONSULTACJA
Przyjeżdżam dokładnie obejrzeć nieruchomość, diagnozuję potencjalne problemy ze sprzedażą mieszkania lub domu w obecnym stanie, rozmawiamy o oczekiwaniach właścicieli i proponuję zmiany, które doprowadzą do szybkiej i zyskownej sprzedaży nieruchomości. Po wizycie przygotowuję i przesyłam mailem krótkie podsumowanie diagnozy i proponowanych zmian. W oparciu o raport właściciele mogą zrealizować proponowane zmiany (aranżacje, remont) samodzielnie lub zlecić te działania Casagio.

koszt: 300 zł – mieszkanie, 450 zł – dom

 

PEŁNA USŁUGA HOME STAGING’u
Bardzo chętnie podejmuję się przygotowania nieruchomości od wstępnej koncepcji do uzyskania efektu końcowego. W zależności od oczekiwanych rezultatów wspólnie z właścicielem ustalamy niezbędny budżet oraz zakres prac. Następnie realizuję prace koncepcyjne, planuję remont, wykonuję aranżację wnętrza, prace wykończeniowe oraz stylizację. Właściciel zostawia klucze i wraca do odnowionego i odmienionego mieszkania gotowego na sprzedaż lub wynajem.

koszt: średnio 1-2% wartości nieruchomości (w zależności od obecnego stanu i oczekiwanych rezultatów wzrostu wartości nieruchomości)

 

SESJA ZDJĘCIOWA NIERUCHOMOŚCI
Gdy nieruchomość jest już odmieniona, wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości. W jej efekcie właściciel otrzymuje pakiet zdjęć przygotowanych do umieszczenia w ofercie sprzedaży lub wynajmu. Współpracuję z profesjonalistą i wielkim pasjonatem fotografii co gwarantuje wysoką jakość usługi.

koszt: 300 – 500 zł w zależności od wielkości nieruchomości

 

REALIZUJEMY RÓWNIEŻ PROJEKTY Z ZAKRESU:

aranżacji wnętrz na potrzeby obecnych właścicieli (metamorfozy wnętrz dla klientów, którzy chcą odnowić swoje mieszkanie, poprawić jego funkcjonalność, wprowadzić odmianę i nowe rozwiązania w mieszkaniu)

przygotowywania mieszkań pokazowych w inwestycjach przygotowywanych przez developerów